Слуга народа 24 серия 2 сезон

И вот уже последняя 24 серия 2 сезона. Мы увидели уже 23 серии:  1 серию2 серию3 и 4 серии5 и 6 серии7 и 8 серии9 и 10 серии11 и 12 серии13 и 14 серии15 и 16 серии17 и 18 серии, 19 и 20 серии, 21 серия, 22 серия, 23 серия. Выборы уже совсем скоро. Лидируют два кандидата: Голобородько Василий Петрович и Суриков Дмитрий Васильевич.

Но сам Дмитрий Васильевич высоко взлетел, он решил получить всё, что возможно и невозможно. Он перешёл дорогу одному из олигархов – Нимчуку. Из-за этого олигарх решил помочь Голобородьку, таким способом избавившись от Сурикова. Он прислал им компрометирующие фотографии.

Так же состоялись дебаты. На них должны были выступать Суриков и Голобородько. Но неожиданно вместо Дмитрия Васильевича появился Юрий Иванович. Он рассказал всем всю правду о его смерти и спасении. Чем это обернётся для Василия Петровича? Сможет ли он победить? Неужели, президентом станет Суриков? Чем закончится второй сезон мы узнаем 16 ноября 2017 года.

2 сезон 24 серия:

 

2 comments on “Слуга народа 24 серия 2 сезон

 1. Хочу повторити свій коментар, написаний на Ютубі:
  Отже, додам свою думку і я. Мені сподобалося те, що фільм – не про ниття на тему “як усе погано, ой-ой, система”. А фільм – зроблений справжніми мрійниками – у хорошому сенсі слова. Бо якщо не мріяти про хороше майбутнє – то не буде і планів, як це втілити. А якщо є план – то є шлях до втілення. Але все однозначно починається з мрії. Як каже одна китайська мудрість: “Посієш думку – пожнеш слово, посієш слово – пожнеш дію, посієш дію – пожнеш звичку, посієш звичку – пожнеш характер, посієш характер – пожнеш долю”. Думка і слово – уже воплотилися у цьому фільмі. Зробити фільм – було реальною дією. Що тепер? А тепер, панове – бажаю вам не спинятися, і йти далі. Якщо буде потрібна моя підтримка – то я на вашому боці.
  Постскриптум: Я не вважаю фразу “Зеленський – президент” жартом. Я взагалі не вірю в існування жартів. Так, можна усе обсміяти і можна усе виставити у комічному вигляді. Але ніщо не є на світі жартом, жодне слово не може бути жартом. Розіграш? Так, буває. Але я не вважаю фразу “Зеленський – президент” розіграшем. Бо аж занадто багато зусиль було витрачено на цей розіграш, занадто багато років було присвячено одній і тій самій темі. А це вже саме по собі перетворилося із звички в характер, і вже давно.
  Так, можна сказати також, що Зеленський – усього лише артист, усього лише актор. Але знов-таки, занадто довго він був у цій ролі. Настільки довго, що вийти з неї він уже не зможе, навіть якщо йому ї здасться на хвилинку, що він хоче вийти.
  Так, я багато чого не знаю, що діється насправді за кулисами проекту “Квартал 95”. Хто, і з наскільки великими грошима дозволяє це шоу, дозволяє глузувати з впливових політиків. Втім, якщо переглянути старі записи, то очевидно також і те, що політики, з яких глузує “Квартал”, з’являються і зникають, на їхньому місці з’являються нові, і також зникають. А “Квартал 95” – продовжує існувати. Хто знає, може ті політики зникають саме завдяки “Кварталу”? А може, навпаки, саме завдяки “Кварталу” це помітно: що вони з’являються і зникають, з’являються нові, які теж зникають. Бо кожен з них – як наглядно показано у цьому фільмі – усього лише маріонетка у руках тих самих нуворішів, які розбагатіли у лихі 90-ті, і яких, по правді сказати, було би варто розкуркулити.
  На цьому, в принципі, все. Бажаю вам усім успіхів у всіх ваших задумах, усій команді.
  А! І наостанок хочу сказати: я пишаюся тим, що тепер ви значно частіше говорите українською. Тепер я вами пишаюся. Раніше мені було за вас соромно, що ви, на словах нібито на боці України, але державної мови вивчити не спромоглися. Мені було соромно за вас. Бо я не бачила поваги до саме власне України, що власне і складає її основу: до її мови. Але тепер бачу інакшу картину, і тому тепер пишаюся: ви змогли -таки її вивчити, ви подолали цей бар’єр. І знаєте, мрію, що колись гумор на нашій естраді зазвучить чистою українською, без домішків жодної іншої мови. Так само, як це роблять росіяни: вони не домішують у своєму гуморі навіть жодного слова з мов інших народів – незважаючи на те, що Російська Федерація складається з двохсот (!!) корінних народів, а не з одних лише росіян.
  До речі, маю зауважити, що і Україна теж не складається з одних лише українців. Мені би дуже хотілося побачити ті часи, коли з екрану телеканалів зазвучить, нарешті, гуцульська, лемківська, і та ж сама кримсько-татарська… До речі, по кримських татар: якби Україна не ігнорувала їхнє існування на півострові, якби дала змогу вчитися і говорити рідною мовою, якби не змусила їх тікати з рідної батьківщини – то ми би зараз Крим не просрали… Отож, давайте звернемо увагу на Гуцульщину та Лемківщину, щоби з ними не сталося те саме.
  Тепер все.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *